5 põhjust, miks vanem kass endale võtta

vanem kass
Eakatel kassidel, kuigi nad võivad olla nõrgemad ja vanemad, on veel palju armastust anda ja siin maailmas endiselt väärtus. Vanem kass võidakse sageli kahe silma vahele jätta, kuid nad on seda pingutust kindlasti väärt, kui soovite enda kõrvale armastava kaaslase leida.

Kui olete huvitatud sellest, miks peaksite võtma eaka kassi, siis on palju põhjuseid, miks see võib teie jaoks suurepärane idee olla. Nad ei pruugi olla kõige populaarsemad tegelaseid, kuid nad väärivad armastust sama palju kõik need imearmsad kassipojad.

8 Ways Cats Say 'I Love You'
1. Nad on armastavad

Üks asi, mida paljud inimesed ei paista mõistavat, on see, et eakad kassid on uskumatult armastavad. Nad on tihti edasi liikunud oma iseseisvuse etapist ja tahavad olla lihtsalt armastatud.

Eakad kassid sobivad suurepäraselt voodis koos lösutamiseks või õhtuti üksteisele kaissu pugemiseks. Nad imevad endasse kogu armastuse, mida neile annate ja armastavad teiega aega veeta.

What to Expect When Your Kitty Becomes a Senior Cat | PetMD
2. Nad väärivad kodu

Kuigi nad võivad olla vanemad ja juba suurema osa oma elust ära elanud, siis väärivad eakad kassid siiski oma igavese kodu leidmist. Nagu iga loom, tahavad nad end armastatuna tunda, isegi kui neil on vanust pisut rohkem juba kogunenud.

Eakad loomad ei ole adopteerimiseks just kõige populaarsemad, mistõttu elavad nad eamasti ülejäänud elu varjupaigas. See võib olla ebamugav ja stressi tekitav, kuna nad vajavad rohkem hoolt ja tähelepanu kui teised kassid.

3. Vanemad kassid on enamasti kaisukad

Kui te kavatsete võtta endale eaka kassi, peate oleme valmis kõik kaisutused temalt vastu võtma. Eakad kassid armastavad kallistada ja püüavad sind terve päeva ühes kohas kinnin hoida.

Nad on rahulikud ja lebaksid hea meelega teie süles päikesetõusust päikeseloojanguni. Erinevalt noortematest kassidest kalduvad nad rohkem teie tähelepanu vastu võtma ja seda nautima.

Paljud eakad kassid on üle saanud oma iseseisvuse ja mässumeelsuse perioodist elus ning tahavad lihtsalt oma omanikega rahulikult aega veeta.

10 Ways to Absolutely Pamper Your Senior Cat – Meowingtons
4. Nad on suurepärased kaaslased

Nagu juba ilmselt oletada võite, siis on eakad kassid suurepärased seltsilised. Neile meeldib teie kõrval olla ja nad on üleüldiselt üsna madala energiatasemega ja rahulikud olendid.

Ükskõik, kas töötate kodus või teile lihtsalt meeldib oma vabad päevad kodus veeta, siis on vanemad kassid teile just ideaalseks kaaslaseks päeva jooksul, kes aitavad pingeid maha kruvida ja lõõgastuda.

Vanemad kassid ei taha nii palju enam mängida ja on õnnelikud, kui saavad teiega mõne filmiõhtu koos veeta või laupäeva hommikul pikemalt põõnata.

25 signs your cat could be in pain
5. Paljud inimesed ei adopteeri eakaid loomi

Üks põhjus vanema kassi võtmiseks on see, et paljud inimesed lihtsalt ei võta neid endale. Enamik adopteerib nooremaid loomi, sest soovivad nendega pikemalt koos aega veeta.

On arusaadav, miks paljud soovivad võtta endale nooremaid kasse, kuid siiski on varjupaikades ootamas ohtralt eakaid kasse, kes väärivad veel võimalust. Eakatel kassidel on palju armastust veel anda ning nad veedakid hea meelega ülejäänud aastad teiega, kui te neile vaid võimaluse annate.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga