GALERII | Osav tänavakunstnik äratas vana kütusemahuti elule imelise 3D sfinksi illusiooniga

sfinksi kass illusioon kütusemahuti pildil kunstnik

Sfinks on tõug, mis sageli jagab avalikkuse arvamuse pooleks. Oma karvadeta välimusega nähakse neid kas eriliselt kaunitena või pisut õudsate tegelastena.

Sellest hoolimata on nende kasside omapärane välimus teinud neist ühe maailma kõige kallima kassitõu ning ühtlasi ka kunstilise inspiratsiooni allika.

Prantsuse tänavakunstnik Tom Bragado Blanco, keda tuntakse tänavanimega „Braga Last1”, on üks nendes kunstnikest, kes on hiljuti ammutanud inspiratsiooni nendes mõistatustlikest kassidest. Kuna grafiti on arenenud vandalismist seaduslikuks kunstivormiks, on kunstnikud nagu Blanco nihutanud tänavakunsti piire, lisades oma töödesse selliseid elemente nagu 3D ja erinevaid optilisi illusioone.

Blanco sfinksikass demonstreerib mehe imelist oskust neid tehnikaid kombineerida. Ta on meisterlikult suutnud ümber kujundada vana bensiinimahuti sfinksi elutruuks kujutiseks. Kasutades 3D-maalimistehnikat ning anamorfseid illusioone, on mees loonud kunstiteose, mis sulandub sujuvalt seda ümbritseva keskkonnaga.

Konkreetse nurga alt vaadatuna petab kunstiteos silma ära ning jääb justkui mulje, et bensiinimahuti oleks justkui hiiglaslik karvutu kass, kes keset loodust ringi luusib.


See hüpnotiseeriv illusioon on vaid üks paljudest tähelepanuväärsetest seinamaalingutest Blanco portfellis. Ta on loonud arvukalt teisigi pilkupüüdvaid teoseid, mis demonstreerivad tema ainulaadset võimet visuaalset tajumist manipuleerida.

Tema mitmekülgse loominguga saab tutvuda tema Instagrami lehel, kus jälgijad saavad olla tunnistajaks tema imelisele kunstiandele.

Kuna tänavakunst kogub jätkuvalt tähelepanu ja tunnustust, on sellistel kunstnikel nagu Blanco selle tuleviku kujundamisel otsustav roll. Kasutades meid ümbritseva maailma elemente ja kaasates uudseid tehnikaid, püstitavad nad väljakutse meie reaalsustajule ja inspireerivad meid vaatama oma ümbrust uuel ja põneval viisil.

Tutvuge Braga Last1 kõige ägedamate kunstitöödega:

Milline on teie reaktsioon?
+1
1
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga