Liiga hea! Titanicu paroodiatraileris täidab Kate Winsleti rolli hoopis armas kiisu

titanicu paroodiatrailer
Internetis on hoogsalt levimas Titanicu paroodiatrailer, milles on filmi naisosatäitja Kate Winslet asendatud kassiga, kelle nimi on OwlKitty.

Käes on veebruar, mis võib mõne jaoks olla sama hall ja sünge kuu kui jaanuar, sõltuvalt sellest, kuidas te sõbrapäeva suhtute.

Kui aga midagi teie tuju heaks teeb, siis just see 1997. aasta Titanicu uusversioon, mille peaosas ei keegi muu kui Leonardo DiCaprio ning kuulus kiisu ja Oscari võitja OwlKitty.

Tõmmake salvrätikud välja ja valmistuge pisaraid valama, sest paremat näitlejapaari pole võimalik ühelegi filmile leida. Sorri, Kate!

OwlKitty's 'Titanic with a Cat' video goes viral and the internet just  can't get enough

Oma kohulehe andmeil on OwlKitty nelja-aastane kiisu nimega Lizzy, kes elab Oregonis Portlandis. OwlKitty meeskonda kuulub Thibault Charroppin, kes on klippide lavastaja ning Olivia Boone on populaarse miisu sisutoimetaja.

Siiani on OwlKitty rolli mänginud sellistes klassikutes nagu Star Wars, Harry Potter, Jurassic Park, How to Train your Dragon, The Shining, Titanic, 50 Shades of Grey ning Risky Business. Samuti võite näha teda Game of Thrones’is, Ariana Grande muusikavideos ning mängus Red Dead Redemption 2.

Titanicu paroodiatrailer

OwlKittyl on nüüdseks Facebookis kokku kogunenud üle 700 000 jälgija ning Titanicu paroodial on üle 10 miljoni vaatamise.

Vaata lõbusat treilerit siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga