Miks kassid oma inimeste peal magavad?

kassid magavad su peal miks inimesed

Kassiekspert Jackson Galaxy seletas oma hiljutises videos, miks mõned kassid magavad oma inimeste peal.

Seega miks nad nii teevad? Arutame teema lahti ning anname sulle parima vastuse. Järgmine kord, kui kass teie peale magama tuleb, siis saate öelda: Oh, ma tean juba miks sa seda teed.

Mees selgitab, et kassidele meeldivad soojad asjad ja inimkehad on soojad. Ta märgib ka, et kassid on territoriaalsed olendid ja neile meeldib oma lõhna kõikjale levitada.

Lisaks tunnevad kassid end turvaliselt, kasutades oma inimesi ja/või teisi kasse patjadena nagu kassipojaeas.

Kõige suurem põhjus on aga see, et nad väljendavad nii oma armastust.

Teie ja kassi vaheline side on tugev. Me arvame, et nad on eemalehoidvad, sõltumatud ja ei hooli meist, sest need on asjad, mida mitte kasse armastavad inimesed nende kohta ütlevad. Kuid fakt on see, et selline käitumine tõestab just vastupidist.

Et nad tõesti ei otsi mitte ainult endale kaaslast, vaid ka teie armastust ning mõnusat turvatunnet, mida te pakkuda suudate.

Galaxy seletas ka lahti, et mitte kõik kassid ei maga oma inimeste peal ja see ei tähenda, et nad armastaks oma inimest vähem, see tähendab lihtsalt seda, et nad väljendavad oma armastust erinevalt.

Ärge unustage, et kõik kassid on indiviidid, olenemata sellest, mille või kellega kassid väiksena kokku puutusid. Osad kassid võivad tulla teie öökapile tukastama või hõõruda lihtsalt teie jalgu kui istute – sel pole vahet, kui jälgite piisavalt hoolikalt, siis saadab teie kass teile tahest tahtmata signaale, et ta armastab teid ja ta ei pea selle demonstreerimiseks kogu aeg teie peal magama.

Vaata mehe täispikka videot siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
2
+1
2
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga