See pontsakas kiisu on Googles ühe Poola linna kõrgemailt hinnatud turismimagnet!

poola gacek kiisu kass kassid google maps tänavakass miisu

Mitte, et kassid juba nagunii kogu internetti ei omaks, siis nüüd on ühest pontsakast kiisust nimega Gacek saanud Poolas asuva Szczecini linna kõrgeima hinnanguga turismiatraktsioon, tõugates kõrvale piirkonna tegelikud ajaloolised vaatamisväärsused.

Musta-valge kiisu nimi Gacek tähendab poola keeles „pikakõrvalist nahkhiirt” ning tema nimeline atraktsioon Google Mapsis on hinnatud viiele tärnile. See tõstab ümara hiirepüüdja reitingutes ette isegi keskaegse linna ajaloolistest paikadest, sealhulgas 1346. aastal ehitatud Pommeri hertsogi lossist.

Gacekil on isegi oma Instagrami leht, kuhu fännid saadavad isetehtud pilte „Kaszubska tänava kuningast”.

Esimest korda end sellel tänaval 10 aastat tagasi ilmutanud Garfieldi-laadne miisu pälvis peavoolu tähelepanu pärast 2020. aastal avaldatud dokumentaalfilmis esinemist. Dokkfilmi on Facebookis ja Youtube’s kokku vaadatud nüüdseks juba üle 4,5 miljoni korra.

Nüüd teevad paljud kiisusõbrad kõikjalt Euroopast Poolasse „palverännakuid”, et näha Gacekit päris oma silmaga.

Nagu aga ilmselgelt näha on, siis on turistid talle rohkelt suupisteid jaganud, muutes ta selliseks ümaraks karvakeraks nagu ta hetkel on.

„Mul on väga vedanud, et tulin siia ja kohtusin selle muheda õrna tegelasega” kirjutas üks Gaceki fänn.

„Ta jagas minuga mitmeid toredaid lugusid ja lasi mul isegi oma armast väikest kõtut paitada. Soovitaksin kindlasti kõigil tema kõrgeaususega tutvuma minna.”

Teine fänn kirjutas, et nad olid elukaaslasega lennanud lausa Norrast kohale, et seda ägedat turismiatraktsiooni näha.

„Ootuspäraselt ei pööranud ta meile tähelepanu, mis andis meile täiusliku elamuse” kirjutasid üks neist.

„Kui ma saaksin ükskõik kellega maailmast õhtusööki süüa, siis lendaksin jälle temaga õhtustama. Soovitan!”

Kahjuks ei ole aga kõik tagasiside siiski ühemeelne, sest ühe kommentaari jätnud inimene andis mõista, et talle meeldivad hoopiski koerad. Teine kriitik andis Gacekile ühetärnise arvustuse, kuna ta väidetavalt „varastas vorsti”.

Gaceki eest hoolitsevad inimesed on hiljuti püstitanud tema põhilise paiknemiskoha juurde sildi, milles palutakse külastajatel toidud ja snäkid suletud anumatesse jätta.

Linna kohalik loomade varjupaik on aga palunud avalikkust, et kassi ei toidetaks üldse. Seda ilmselt tema tohutu ümbermõõdu tõttu.

Vaata lõbusat dokumentaalfilmi Gacekist siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
2
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga