SUURE SÜDAMEGA: Ukraina päästetöötajad aitasid sõjatsoonis puu otsa jäänud kassi alla

Ukraina kass

Kassid kipuvad ronima puude otsa, et pääseda lindudele ja oravatele lähemale või siis põgenetakse mingisuguse ohu eest. Vahel on neil aga sealt alla tulemisega probleeme ja nad vajavad professionaalide abi.

Ukraina päästetöötajad, kes on suuresti hõivatud inimeste päästmisega hävinud hoonetest ja sõjakolletest, võtsid aega, et päästa üks puu otsa kinni jäänud kass.

Võib olla pilt järgmisest: 3 inimest ja vabas õhus

Liigutavat hetke jagas Facebookis Ukraina riiklik hädaabiteenistus (SES). Väidetavalt on naer parim ravim, nii et ametnikud arvasid, et kasutavad päästeloo ümberjutustamiseks pisut huumorit.

Ilmselt otsustas uljas kass, et “ülevalt on paremini näha, kuidas kalad uppunud Moskva meeskonna jäänuseid söövad, mistõttu valis ta selleks Odessa kõrgeima puu,” teatas SES.

Päästjad kasutasid autoredelit, et kassi juurde pääseda ning ta ohutult maapinnale tuua. SES lisas veel: “Päästjad aitasid kiisu alla, sest õhualarmi korral pole puu parim koht varjumiseks.”

Vaata postitust siit:

Lahke tegu puudutas inimeste südameid kogu maailmas.

“Te olete parimad! Keset sõjakoledusi hoolite nii pisikestest loomadest kui ka kaasinimestest. Palvetan USA-st ukrainlaste eest iga päev. Mul on väga kahju, mida te taluma peate, kuid teadke, et näitate maailmale tõelise armastuse tähendust üksteise ja oma riigi vastu.” kommenteeris pildi all üks USA-st pärit naine.

Teine lisas: “Alati on lugu sellest, kuidas tuletõrjujad kasse puudelt päästavad – nüüd näeme seda päriselt ka. Nad töötavad nii kõvasti. Mulle meeldib, et isegi puu otsa kinni jäänud kiisu on neile oluline.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga