Ülipopulaarne kassivideomäng ‘Stray’ aitab päästa päris hüljatud kiisusid

stray videomäng aitab kasse päästa

2022. aasta juulis välja lastud mäng nimega “Stray” on ootustele vastavalt fännide seas populaarsust kogumas.

Millisele kassisõbrale ei meeldiks rännata läbi mahajäetud postapokalüptilise linna kehastudes ise samal ajal oranžiks kassiks nimega Tabby. Samal ajal avastades vihjeid ning kratsides vaipu.

Selgub aga, et videomäng, mis on internetis jõuliselt levimas, teeb palju enamat kui pakub ainult inimestele kiisukeskset meelelahutust – see teeb ka päris kassidele head.

Uudisteportaal AP News teatas, et mängutootja Annapurna Interactive kasutas otseülekandeid Twitchis, et koguda raha mitmetele erinevatele loomade varjupaikadele ning kassidega seotud heategevusorganisatsioonidele.

Kassiinimesed on teist sorti inimesed, selles pole kahtlustki. See pole kunagi mööduv huvi, vaid kõikehõlmav jumaldamine, mis on kinnisidee piirile jõudnud. Seega pole tegelikult ime, et “Stray’st” sai selle väljalaske päeval Twitchi platvormi neljas “enim vaadatud ja striimitud mäng”.

Lisaks heategevuslikele otseülekannete loomisele pakkus Annapurna Interactive välja ka heategevusliku loosi. Loosis osalemiseks tuli välja käia 5 dollarit, et omada võimalust võita muidu 30 dollarit maksev mäng.

Turundusspetsialist Brendan Gepson ütles AP’le, et nädalaga suutis organisatsioon koguda loosimise tõttu 7000 dollarit, mis tema sõnul oli eriti tähelepanuväärne, sest enamus neist annetustest pärines inimestelt, kes polnud kunagi varem annetanud.

Firma tegi ka koostööd New York City’s tegutseva kassikohvikuga Meow Parlor. Külastajad said 20 minutit mängu tasuta proovida, olles ise ümbritsetud kohviku imearmsatest kassikestest, kellest osa leidsid tänu mängule ka ilmselt uue kodu.

See lisatugi tuleb meie kasside jaoks eriti määraval ajal – “kassipoegade hooajal”. ASPCA andmetel leiab “kassipoegade hooaeg” aset tavaliselt märtsist oktoobrini, kuigi see võib riigiti erineda.

Mitte üllatavalt on Stray loojad suured kassiinimesed. Mängu veebisaidil öeldakse, et arendusmeeskond koosneb “peamiselt kassidest ning käputäiest nende inimestest” ning et armastatud oranž kass Tabby põhineb tegelikult varem kodutu olnud kuid uue kodu leidnud kassil nimega Murtaugh. Murtaugh on nii kuulus, et temaga tehti lausa eraldi intervjuu. Legend.

Annapurna Interactive lõi täiusliku viisi, kuidas saab armastuse pöörata produtiivseks toimetamiseks. Me poleks kunagi uskunud, et näeme päeva, mil videomängu mängimine võib aidata päästa tuhandeid kasse, aga siin me nüüd oleme. Milline aeg, et elus olla!

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga