VAATA: Chevorleti uues humoorikas reklaamseerias kaasa lööv kass Walterist on saanud ettevõtte reklaamnägu

kass walter
Eelmisel suvel tutvustas Chevrolet maailmale võluvat kassi nimega Walter, kes on võimeline tegema kõike, mida üks koer suudab. Alates teiste kasside puu otsa ajamisest ja lõpetades sadamasillalt vette hüppamisega, et omaniku visatud pulk ära tuua.

Walteri paindlikkus oma tegemistes tegi temast täiusliku reklaamnäo 2021. aasta Chevy Silverado Multi-Flexi jaoks.

Vaata 2021. aasta reklaami siit:

Peale suvepuhkust on Walter tagasi uues, oluliselt lumisemas 2022. aasta Chevy Silverado Trail Bossi reklaamis. Demonstreerides samal ajal sõiduki head minekut erinevatel maastikel, jätkab karismaatiline kiisu väga ebatavalist, mõnevõrra koeralikku käitumist.

Koostöös agentuuriga Commonwealth loodud reklaam algab Walteri ja tema isaga, kes on läinud nautima rahulikku talvepuhkust. Tema omanik loeb lõkke ääres, kui märkab kassi kanatlikult jalutusrihma suus hoides. Nad lähevad telkima ja kui omanik pea telki sisse pistab, näeb ta, et Walter on leidnud hiiglasliku luu, mida närida.

Puid raiudes jahmub omanik, kui postitöötaja üritab pakki kohale toimetada, aga Walter ta hoopis minema peletab. Walter juhib klipis ka kelgukoerte karja ning seejärel kaevab lumest välja sinna mattunud suusataja, kes hüüab: “See on uskumatu!”

Walteri omanik on selle peale uhkelt nõus ja kirjeldab oma maasturi tehnilisi andmeid, tuues esile selle kasulikkuse maastikul.

Nagu ka eelmises reklaamis, märgib hämmeldunud suusataja: “Ei, ma pidasin kassi silmas”, mille peale Walteri omanik turtsatab: “Nagu keegi poleks varem kassi näinud!”

Kaldudes pisut koomilisemasse suunda, kui Chevy reklaamid seda üldiselt kipuvad tegema, on Walterist saanud ettevõtte üllatusnägu. Esialgne 2021. aasta olümpiamängude ajal eetrisse lastud Walteri reklaam kogus oma avapäevadel enam kui 25 miljonit vaatamist nii teleris kui ka netis.

Vaata 2022. aasta reklaami siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga