VIDEO: Hämmastav! Kaks kassi naudivad kiirteel mootorrattasõitu

kass cats kiirtee mootoratas mootorrattur jalgratas eesti estonia

Videod, milles on midagi ainulaadset, koguvat sotsiaalmeedias kiiresti populaarsust. Sageli on neil videotel ainulaadne võlu.

Hiljuti on internetis taas levima hakanud just üks selline video, mis näitab ühe mootorratturi armastust oma lemmikloomade vastu.

Videol on näha mootorratturit koos kahe oma lemmikloomaga mööda teed sõitmas. Näib, et video on salvestanud keegi möödujatest.

Pärast üleslaadimist on video kogunud juba üle 1,5 miljoni vaatamise.

Twitteris kasutaja Arun Gowda postitas hiljuti sotsiaalmeediaplatvormile video mootorratturist ja ta kahest kassist, kes väga lõdvestunud mehe motikal istusid. Ühte kassi võib märgata mehe seljakotil ning teist võib märgata ratta kütusepaagil istumas.

Veelgi rohkem tähelepanu köidab aga asjaolu, et kassid näivad olevat väga rahulikud ja lõdvestunud. Kütusepaagil olevat kassi võib näha isegi veidi seal ringi liikumas.

Video on tekitanud internetis palju vastukaja. Inimesed paistavad jagunevat pooleks – need, kes arvavad, et rattur käitus vastutustundetult ja rikkus liiklusreegleid, samas kui teised arvavad, et see oli lihtsalt armas.

Vaata huvitavat videot siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga