VIDEO: Türgi tänavakasside ja koerte head elu demonstreeriv video on netis viraalseks minemas

türgi tänava kassid koerad

Ükskõik, kuhu te reisite, olete tõenäoliselt varem mõne hulkuva loomaga kokku puutunud.

Ja see on tavaliselt nii südantlõhestav moment. Sa tahad nad lihtsalt üles korjata ning neid aidata. Sageli ei taha kohalikud, et hulkuvaid loomi aidataks, sest see tähendab, et nad hakkavad tagasi tulema, lootuses rohkem saada. Kui vaid kõik kohalikud oleksid rohkem nagu Türgi elanikud.

TikToki kasutaja @travelwithzoee jagas väga silmiavavat klippi Türgis elavatest hulkuvatest luumadest. Sealsed elanikud hoolivad tänavaloomadest palju. Üle 3,2 miljoni vaatamise saanud klipp on montaaž, mis näitab kõiki erinevaid kohti, kus kodutud loomad Türgis tavaliselt pesitsemas käivad. Ta kirjutas pealkirjas: “Starbucks, Mango ja muud butiigid võimaldavad neil siseruumides varjuda..”

Poed lasevad neil sees magada ning annavad neile süüa ja vett. Õues on nende jaoks ehitatud isegi väikesed purskkaevud.

Vaata klippi Türgi tänavaloomadest siit:

@travelwithzoee I love how well stray animals are looked after in Turkey. Starbucks, Mango and other boutiques allow them to take shelter inside, they feed them and give them fresh water and there are even little fountains for cats in the streets 🥰 #turkeytiktok #strayanimals #adoptdontshop #animalwelfare #kindhearts #fyp #iloveanimalsmorethanhumans #straycatsoftiktok #straydogsofinstagram ♬ elio voice – camille☆
Milline on teie reaktsioon?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga