VIDEOD: 5 parimat kassiemmet emadepäevaks!

Ilusat emadepäeva kõikidele emmedele! 2021. aasta emadepäev langes 9. maile ning on suurepärane aeg tähistada igat sorti emade olemasolu, sealhulgas ka kassiemmede muidugi!

Just nagu inimemad, täidavad ka emakassid ülitähtsat rolli tagamaks, et nende poegadest kasvakst nende parimad versioonid. Emakassid on algusest peale olemas, alustades beebide imetamisest kuni mängima õpetamiseni ning muude vajalike oskuste edasi andmiseks.

Tänase erilise päeva auks panime kokku 10 lahedat klippip emakassidest ja nende poegadest, et näidata kui tähtsad nende suhted ja sidemed on.

1. Emme kaisutab tuduvat poega

Selles klassikaks saanud videos, mida on näinud üle viiekümne miljoni kassisõbra – jah, see on just nii armas – kallistab see ema oma pojakest, kui too magab.

Nad puhkavad rahulikult kallistades, kui ühtäkki teeb ema lapsele suure kalli. Ta kaisutab tugevalt oma pisikest ja toob ta oma kehale ligemale. Imeline näha kui palju ema oma lapsekest armastab.

2. Emme teeb oma beebidele vanni

Kõik, mida need kiisukesed tahavad, on mängida muidugi. Emme aga teab, et neil on vaja hoopis vanni minna.
Karvapallid jätkavad aga mängimist ning üksteise avastamist. Isegi ema proovitakse kaasa haarata.

Ema aga teab, et tema peab grupis targem olema ja isegi kui ta lapsed pigem mängiksid, lakub ta nad puhtaks.

3. Emme päästab lapsukese koera käest

Chihuahua Pucci on oma uue kassipojast sõbra pärast natuke elevil, kuid Bell ei kavatse seda taluda. Kuigi ta on pisike kassipoeb, teab Bell, kuidas seda kutsut enda juurest tõrjuda. Ta sisiseb ja ajab karvad turri, et ennast kaitsta ning ajab Pucci hirmunult minema.

Väikesed kiisukesed võivad siiski päris kõva vastulöögi anda, see on kindel. Õnneks enne kui jamaks läheb, tuleb ta ema talle appi ja viib ta trepist ülesse ülejäänud õdede-vendade juurde.

4. Armas kiisupoeg sunnib ema mängima

Vahel on ainuke asi kassipoja peas ainult mänguaeg. Väike kutt üritab oma ema armsalt rünnata, hammustades teda ning küünistades väikeste käpakestega. Emal näib aga asjast savi olevat, pöörates isegi oma näo kaamerasse ütlemaks “Kas sa näed, mida ma siin taluma pean?”

Ema püüab küll oma last puhastada, aga kiisuke tahab ju ainult mängida! Paljud emmed võivad ilmselt selle olukorraga samastuda.

5. Pärslasest emme oma lastega jutustamas

Pärsia kassiemme Toger üritab oma lastega vestlust alustada. Tigerile on alati meeldinud oma väikestega rääkida, aga nüüd on nad juba kuskil 2 nädalat vanad ja suudavad vaikselt vastu suhelda.

Need pisikesed piiksud, mida kassibeebid omavahel suhtlemiseks kasutavad, on äärmiselt armsad, aga eriti armas on kuulda oma ema lastega rääkimas.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga