Everclean Multiple Cat Kassiliiv 10l

22.00

Ever Clean kassiliivadel on toimunud unikaalne areng, liiva valmistamisel on koos kasutatud kahte patenteeritud tehnoloogiat. Lõhnu neutraliseeriv Carbon Plus ja lõhnu kontrolliv antimikroob.

Ever Clean kassiliivad sisaldavad uut Carbon Plus-i, ehk aktiivsüsi
Süsiniku hapnikuvabal kuumutamisel ligikaudu 1000 kraadi, muutub süsinik aktiivsöeks. Aktiveerimine annab süsinikul  unikaalse poorse sisemikrostruktuuri, millel on  väga suur pindala, tänu millele muutub poorne pind lõhnu neelavaks.
Aktiivsüsi käitub orgaaniliste lõhnadega nagu magnet. Ta haarab orgaanilisi lõhnu ja hoiab neid oma suurel ja poorsel pinnal. 5 g aktiivsüsi võib pindalalt võrrelda jalgpalli väljakuga. Selle võrdlusega võib ette kujutada aktiivsöe efektiivsust  orgaaniliste lõhnade imendumisel. Tänu süsinikule on liival kindel lõhnakontroll.

Parim kvaliteetliiv Ever Clean
Ever Clean on kõrgkvaliteetne liiv ning tema peamiseks eripäraks võrreldes teiste liivadega on märgatavalt suurem vedeliku imamis- ja paakumisvõime. Tänu heale paakumisele on  liiva kulu  ja ebameeldiva lõhna teke võrreldes teiste paakuvate liivadega väiksem.
Ever Clean kassiliiv on number 1 paakuvatest kassiliivadest Ameerikas ja Lääne-Euroopas.
Ever Clean paakuv kassiliiv aitab vältida vedelike kontakti liivakasti põhjaga, kus see võib laguneda ja tekitada halba lõhna.

Ever Clean kassiliiv on valmistatud parimatest looduslikest mineraalidest ja savist. Liivas on kasutatud kõige puhtamaid ja kvaliteetsemaid koostisosi. Liiv sisaldab: betoniitsavi, aktiivsüsi/ antratsiit ja boraat. Mõned tooted sisaldavad ka aroomaineid : tseoliit kristalle.
Ever Clean kassiliiva valmistamisel on kasutatud patenteeritud koostisega savi ja süsinikmonooksiidi.

EVER CLEAN KASSILIIV ON
• Allergiat mittetekitav
•Mõeldud nii kassidele kui kassipoegadele
•Tolmuvaba 99,9%
•Ökonoomne – 1 kg Ever Clean kassiliiva imab üle 5 l vedelikku
•Ökonoomne – 10l Ever Clean kassiliivast jagub kuni 3 kuuks
•Graanulite suurus 0,5-2mm- VÄGA MUGAVAD KASSI KÄPPADELE

2 laos

Tootekood: wc_product_490 Kategooriad: ,

Kohaletoimetamine

Kui kiiresti kaup minuni jõuab?

Kassidkuubis e-pood tarnib tooteid Eesti piires Omniva (AS Eesti Post), Smartpost (Itella Estonia OÜ) poolt pakutavate pakiautomaadi teenustena.

Kaubad toome Sinuni üldjuhul kolme tööpäeva jooksul. Kuid mõnikord (sõltuvalt transpordiviisist ja ka kaubast) võib see aega võtta kuni 7 tööpäeva.

Omniva pakiautomaadid

Post24 pakiautomaati saad tellida kaupu, mille max kaal on 30 kg ja mille mõõdud ei ületa 41 cm x 38 cm 64 cm. Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS sõnumiga teade. Siis jääb sul üle vaid minna pakiautomaadi juurde ja sisestada saadud uksekood ning uks avaneb.

Kontrollige ega pakk pole kannatada saanud, kontrollige paki sisu üle ja veenduge, et pakis olevad asjad on terved. See soovitus kehtib eriti siis, kui tellisid näiteks keraamilisi toidunõusid lemmikule, kassi liivakasti või mõne puuri ehk toote, millel on keraamilisi või plastikust osasid ja mis võivad puruneda, kui pakki on loobitud või muljutud. Kui midagi on katki, esita oma pretensioon lähimas postkontoris või Eesti Posti klienditeeninduskeskuse telefonil 1661!

Smart Posti pakiautomaadid

Smart Posti pakiautomaati saad tellida kaupu, millede kõikide külgede mõõdud jäävad alla 60 cm ja mille kaal jääb alla 25 kilo. Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS sõnumiga teade. Siis jääb sul üle vaid minna pakiautomaadi juurde ja sisestada saadud uksekood ning uks avaneb.

Kontrollige ega pakk pole kannatada saanud, kontrollige paki sisu üle ja veenduge, et pakis olevad asjad on terved. See soovitus kehtib eriti siis, kui tellisid näiteks keraamilisi toidunõusid lemmikule, kassi liivakasti või mõne puuri ehk toote, millel on keraamilisi või plastikust osasid ja mis võivad puruneda, kui pakki on loobitud või muljutud. Kui midagi on katki, esita oma pretensioon Smartposti infotelefonil (+372) 43 54 547 või (+372) 53 495 775 või e-kirja teel info@smartpost.ee. Ning siis teavitage katkisest tootest ka meid.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Everclean Multiple Cat Kassiliiv 10l”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.