Ülihaarav loomahääli tegev mängupall

(4 arvustused)

8.00

Kui tavalised pallid jäävad lõpuks niikuinii kuskile nurka seisma, siis selle vahva pallikesega seda juba ei juhtu 😸 Palli puutudes vallanduvad kas linnu või rohutirtsu hääled, mis koheselt kiisudele kõrva hakkavad ja mängulusti jagub palju pikemaks ajaks!

Palli sisse on jäetud ka ava, kuhu saab kassi meelte turgutamiseks pisut catnipi jätta. Täielik tõmmekas kiisudele ja pikad mängutunnid on selle palliga garanteeritud!

Valikus on kolm erinevat häält tegevat palli:
– Linnuke 🐦
– Konn 🐸
– Rohutirts 🦗

Vaadake ka mänguhoos kiisu poolt demonstratsiooni 😸

Diameeter: 50mm
Materjal: Sees vill, pealt silikooniga kaetud
Patarei: LR44 (Patarei ei ole vahetatav, et vältida selle ära söömist kassi poolt)

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: ,

KOHALETOIMETAMINE

Kui kiiresti kaup minuni jõuab?

Kassidkuubis e-pood tarnib tooteid Eesti piires Omniva (AS Eesti Post), Smartpost (Itella Estonia OÜ) poolt pakutavate pakiautomaadi teenustena.

Kaubad toome Sinuni üldjuhul kolme tööpäeva jooksul. Kuid mõnikord (sõltuvalt transpordiviisist ja ka kaubast) võib see aega võtta kuni 7 tööpäeva.

Omniva pakiautomaadid

Post24 pakiautomaati saad tellida kaupu, mille max kaal on 30 kg ja mille mõõdud ei ületa 41 cm x 38 cm 64 cm. Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS sõnumiga teade. Siis jääb sul üle vaid minna pakiautomaadi juurde ja sisestada saadud uksekood ning uks avaneb.

Kontrollige ega pakk pole kannatada saanud, kontrollige paki sisu üle ja veenduge, et pakis olevad asjad on terved. See soovitus kehtib eriti siis, kui tellisid näiteks keraamilisi toidunõusid lemmikule, kassi liivakasti või mõne puuri ehk toote, millel on keraamilisi või plastikust osasid ja mis võivad puruneda, kui pakki on loobitud või muljutud. Kui midagi on katki, esita oma pretensioon lähimas postkontoris või Eesti Posti klienditeeninduskeskuse telefonil 1661!

Smart Posti pakiautomaadid

Smart Posti pakiautomaati saad tellida kaupu, millede kõikide külgede mõõdud jäävad alla 60 cm ja mille kaal jääb alla 25 kilo. Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS sõnumiga teade. Siis jääb sul üle vaid minna pakiautomaadi juurde ja sisestada saadud uksekood ning uks avaneb.

Kontrollige ega pakk pole kannatada saanud, kontrollige paki sisu üle ja veenduge, et pakis olevad asjad on terved. See soovitus kehtib eriti siis, kui tellisid näiteks keraamilisi toidunõusid lemmikule, kassi liivakasti või mõne puuri ehk toote, millel on keraamilisi või plastikust osasid ja mis võivad puruneda, kui pakki on loobitud või muljutud. Kui midagi on katki, esita oma pretensioon Smartposti infotelefonil (+372) 43 54 547 või (+372) 53 495 775 või e-kirja teel info@smartpost.ee. Ning siis teavitage katkisest tootest ka meid.

 

4 arvustust tootele Ülihaarav loomahääli tegev mängupall

 1. Kristin

  Tõesti väga hea tõmmekas, meier kusti ka väga rahul oma uue palliga

 2. annika

  ei meil nalja jagus, kolm kiisut läksid nii pöördesse et vähe pole! soovitan ja lisaks oli tore et tasuta sai koti seda catnipi kaasa

 3. andrei

  väga rahul, töötab

 4. helvi

  kui saaks video panna siis kindlasti paneks, ossu meil oli täiesti sillas selles pallist super lahe 😀 😀

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.