Rippuv kassipesa

18.00

Paku oma kassidele 360 kraadist päikesevanni. Suured iminapad kinnituvad aknale ning roostevabast terasest kaabel kannatab kuni 15kg.

Materjal: Oxford kangas, plastik
Värv: Kollane
Pikkus: 33cm
Laius 55cm

Teeme koostööd pikaajaliselt tegutsenud suure Pesaleidja MTÜ varjupaigaga, kuhu on koondunud vabatahtlikud, kes püüavad südamest loomi aidata. Samas ei jagu neil sageli ka kõige parema tahtmise juures ressursse maksta kõiki kuluarveid. Oleme oma poodi valinud hoolikalt vahvaid ja vajalikke kassikaupu ning annetame iga ostu pealt 5% Pesaleidjale.

 

Laost otsas

Tootekood: wc_product_82 Kategooriad: ,

Kohaletoimetamine

Kui kiiresti kaup minuni jõuab?

Peale ostu sooritamist edastatakse see koheselt meie täitekeskusesse, kust teie kaup 2-5 tööpäeva jooksul välja saadetakse. Allpool näete eeldatavaid tarneaegu. Palume arvestada: Mõnede toodete populaarsuse tõttu võib tarneaeg osutuda pisut pikemaks kui järgnevalt märgitud.

Palun andke tellimuse kohale jõudmiseks aega 7-21 tööpäeva. Me teame, et see nõuab pisut kannatlikust, ent see tasub ära. Teeme koostööd erinevate kunstnike ning tootjatega ülemaailmselt ning sel põhjusel võib ka mõnikord tarneaeg pisut pikaks venida. Pakkumises olevad, käsitööna tehtavad või tellimustööna valmistatud tooted võivad teieni jõuda 3-6 nädalaga, sest nõudlus nende vastu on suur.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Rippuv kassipesa”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.