Royal Canin seedetrakti tervist toetav kuivtoit Digestive Care 2kg

21.00

Terve seedetrakt. Toetab seedimist tänu väga hästi seeduvatele proteiinidele (L.I.P.), prebiootikumidele (FOS) ja kiudainetele, mis soodustavad soolestiku mikrofloora tasakaalu ja parandavad väljaheidete kvaliteeti. Tõestatud tulemused / -49% vähem väljaheiteid 10 päevaga / väga hästi seeduvad proteiinid / prebiootikumid (fos) & psüllium. Tõestatud tulemused*: -49% vähem väljaheiteid 10 päevaga tänu parandatud seedimisele ja toitainete imendumisele. *Royal Canin siseuuring, 2014 – Võrreldes kasside tavatoiduga Kuseteede tervis. Retsept tasakaalustatud mineraalidega, mis aitavad hoida täiskasvanud kassi kuseteed tervena.

Terve seedetrakt.

Toetab seedimist tänu väga hästi seeduvatele proteiinidele (L.I.P.), prebiootikumidele (FOS) ja kiudainetele, mis soodustavad soolestiku mikrofloora tasakaalu ja parandavad väljaheidete kvaliteeti.

Tõestatud tulemused / -49% vähem väljaheiteid 10 päevaga / väga hästi seeduvad proteiinid / prebiootikumid (fos) & psüllium.

Tõestatud tulemused*: -49% vähem väljaheiteid 10 päevaga tänu parandatud seedimisele ja toitainete imendumisele. *Royal Canin siseuuring, 2014 – Võrreldes kasside tavatoiduga

Kuseteede tervis.

Retsept tasakaalustatud mineraalidega, mis aitab hoida täiskasvanud kassi kuseteed tervena.

Netokogus: 2kg

Teeme koostööd pikaajaliselt tegutsenud suure Pesaleidja MTÜ varjupaigaga, kuhu on koondunud vabatahtlikud, kes püüavad südamest loomi aidata. Samas ei jagu neil sageli ka kõige parema tahtmise juures ressursse maksta kõiki kuluarveid. Oleme oma poodi valinud hoolikalt vahvaid ja vajalikke kassikaupu ning annetame iga ostu pealt 5% Pesaleidjale.

Laost otsas

Tootekood: wc_product_523 Kategooriad: , ,

Kohaletoimetamine

Kui kiiresti kaup minuni jõuab?

Kassidkuubis e-pood tarnib tooteid Eesti piires Omniva (AS Eesti Post), Smartpost (Itella Estonia OÜ) poolt pakutavate pakiautomaadi teenustena.

Kaubad toome Sinuni üldjuhul kolme tööpäeva jooksul. Kuid mõnikord (sõltuvalt transpordiviisist ja ka kaubast) võib see aega võtta kuni 7 tööpäeva.

Omniva pakiautomaadid

Post24 pakiautomaati saad tellida kaupu, mille max kaal on 30 kg ja mille mõõdud ei ületa 41 cm x 38 cm 64 cm. Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS sõnumiga teade. Siis jääb sul üle vaid minna pakiautomaadi juurde ja sisestada saadud uksekood ning uks avaneb.

Kontrollige ega pakk pole kannatada saanud, kontrollige paki sisu üle ja veenduge, et pakis olevad asjad on terved. See soovitus kehtib eriti siis, kui tellisid näiteks keraamilisi toidunõusid lemmikule, kassi liivakasti või mõne puuri ehk toote, millel on keraamilisi või plastikust osasid ja mis võivad puruneda, kui pakki on loobitud või muljutud. Kui midagi on katki, esita oma pretensioon lähimas postkontoris või Eesti Posti klienditeeninduskeskuse telefonil 1661! 

Smart Posti pakiautomaadid

Smart Posti pakiautomaati saad tellida kaupu, millede kõikide külgede mõõdud jäävad alla 60 cm ja mille kaal jääb alla 25 kilo. Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS sõnumiga teade. Siis jääb sul üle vaid minna pakiautomaadi juurde ja sisestada saadud uksekood ning uks avaneb.

Kontrollige ega pakk pole kannatada saanud, kontrollige paki sisu üle ja veenduge, et pakis olevad asjad on terved. See soovitus kehtib eriti siis, kui tellisid näiteks keraamilisi toidunõusid lemmikule, kassi liivakasti või mõne puuri ehk toote, millel on keraamilisi või plastikust osasid ja mis võivad puruneda, kui pakki on loobitud või muljutud. Kui midagi on katki, esita oma pretensioon Smartposti infotelefonil (+372) 43 54 547 või (+372) 53 495 775 või e-kirja teel info@smartpost.ee. Ning siis teavitage katkisest tootest ka meid. 

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Royal Canin seedetrakti tervist toetav kuivtoit Digestive Care 2kg”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.